تبلیغات
شهر سوال بر بال اندیشه ها

چگونه جلوی سوء استفاده از عکس های خصوصی ام را بگیرم؟
شهر سوال - گرچه توصیه نمیکنیم به این وصلت، اما بهتر است اجازه دهید ایشان به صورت رسمی به خواستگاری بیاید. شاید برای رهایی از دغدغه فکری شما هم این، بهترین راه باشد. این کار باعث می شود که به صورت رسمی ایشان به خواستگاری بیاید و به صورت رسمی هم پاسخ بگیرد. در چنین شرایطی احتمال سوء استفاده ایشان از روابط و عکسهای قبلی شما هم کاهش میابد.

بخش جوانان و نوجوانان شهر سوال بر بال اندیشه هاسلام، من در دوران نوجوانی با پسری دوست شدم که تلفنی با هم حرف میزدیم ولی بعد از مدتی خانوادم فهمیدن و من رابطه و رو قطع کردم و اون همیشه دنبال این بود که باز باهام رابطه رو شروع کنه. الان هر دو ۲۹ ساله هستیم و اون دیپلم داره و من دکترا. نمیدونم چرا و چی شد که چند ماه پیش که منو تو یه صفحه اجتماعی پیدا کرده بود بهش جواب دادم و و بعد دوباره رابطمون شروع شد.
خانواده اونا از نظر خانواده من قابل قبول نیستن ومن مطئنم که اشتباه کردم ولی وقتی بهش گفتم که میخوام باهات قطع رابطه کنم خیلی بد برخورد که تو منو تو نوجوانی کشتی و الانم داری میکشی و اگه من نتونستم درس بخونم باعث اون تو بودی و... و من مجبور شدم دوباره ادامه بدم و الان ماههاست که همین اتفاق تکرار میشه هم عذاب وجدان دارم که باعث آزارش شدم و هم دیگه واقعا همه رفتاراش برام تنفر انگیز شده با اینکه همیشه من اخلاقم بده و اون داره قربون صدقم میره و هم میترسم که عکسهایی که بهش دادمو وسیله انتقام کنه و بخواد ازم انتقام بگیره شهر ما خیلی کوچیکه و واقعا آبرویی برام نمیمونه
واقعا نمیدونم چطوری این رابطه رو ترک کنم افسرده شدم همیشه سعی میکنم ازش فرار کنم ولی نمیشه خسته شدم نمیدونم چیکار باید بکنم

با سلام خدمت شما خواهر گرامی، به شهر سوال خوش آمدید.
در خصوص ارسال تصاویر و در اختیار قرار دادن عکسهای خصوصی تان ، همانطور که خودتان نیز اکنون پی برده اید واقعا اشتباه کردید و این بی احتیاطی ای است که باید از ابتدا متوجه آن می بودید و فکرش را می کردید. برخی از اشتباهات هم جبران ناپذیرند. گمان نکنم در حال حاضر باتوجه به این پچیدگی و در عین حال سرعت و سهل الوصولی ارتباطات و تکنولوژی هیچ راهی برای حذف یا نابود کردن کامل این گونه اطلاعات وجود داشته باشد، مگر این که دارنده اطلاعات، خودش بخواهد آن را از بین ببرد.
اما در مورد ارتباط ، اگر اقدام شما به برقراری این ارتباط به امید و با هدف ازدواج نبوده که کاری واقعا بیهوده و خطرناک بوده است، به خصوص با توجه به وضعیت کنونی شما به لحاظ اجتماعی و فرهنگی. اما اگر بحث ازدواج در میان است، با همین اطلاعات مختصری که به ما ارائه دادید ما توصیه نمیکنیم به این وصلت، اما بهتر است اجازه دهید ایشان به صورت رسمی به خواستگاری بیاید. شاید برای رهایی از دغدغه فکری شما هم این کار، بهترین راه باشد.
پس، حتی اگر ایشان چنین قصدی ندارند، شما برایش شرط بگذارید و مهلتی تعیین کنید که باید به صورت رسمی و از طریق خانواده برای خواستگاری و پیشنهاد ازدواج اقدام کند. این کار (حتی اگر شما واقعا بدانید که خانواده شما مخالفند و حتی اگر خودتان هم تمایلی به ازدواج نداشته باشید به هر دلیلی) باعث می شود که به صورت رسمی ایشان به خواستگاری بیاید و به صورت رسمی هم پاسخ بگیرد. در این حالت، هم افشای تماس شما با ایشان برای خانواده کمی توجیه پیدا می کند و هم احتمال سوء استفاده ایشان از روابط و عکسهای قبلی شما هم کاهش میابد. البته لازمه این کار جدیت شما و قطع ارتباط با فرد مورد نظر است.
موفق باشیدبرچسب ها : چگونه جلوی سوء استفاده از عکس های خصوصی ام را بگیرم؟ ,


ادامه مطلب...